И вновь, как и 2000 лет назад:

«как будто на разбойника вышли вы с мечами и кольями, чтобы взять Меня...»

От Марка 14: 48

 

image013.jpg

Преступление века и всех времён:

26 октября 2016 г. во Иерусалиме – ломами, молотками, электросвёрпами,

разрушен Престол Главного Алтаря храма Гроба Господня, место ежегодного схождения Благодатного Огня,

и вскрыт, вернее взломан, и осквернён Гроб Господень.

 

Человечество, спишь?

Христианский мир – как улей!

Мрак встаёт на нас войной.

Сатанисты посягнули

на Господень Гроб святой.

 

Свет сюда сходил чудесный,

изумление очей,

разливаясь повсеместно,

всем, лавиною свечей.

 

Этот Свет мир к Богу правил.

Миллионы покорил,

Подвиг Сына здесь прославил

Сам Творец, Владыка Сил.

 

Но как видите – величьем

кой-кому не угодил.

И кому-то даже лично

на копыто наступил.

 

Чёрные владыки века

ритуально занесли

нож над каждым человеком.

Убиение Земли!

 

Убиение Надежды.

Убиение Любви.

Неужели всё как прежде?

И опять мы не смогли

 

защитить свои границы,

отстоять своё добро?

Сладко естся. Крепко спится.

Думать впредь зело мудро.

 

Человечества бесчестье –

сатанинский этот акт.

И ответ держать всем вместе.

Целым миром, это факт.

 

И теперь не удивляйтесь,

если снова прилетит,

сонных разбудить пытаясь,

огненный метеорит.

Покаянная Молитва

 

Благословен еси Господи, Отец наших, и хвально и прославлено Имя Твое во веки, яко Праведен еси о всих, яже сотрворил еси нам, и все суды Твои истинны, и правы путие Твои, и судьбы истинны сотворил еси по всим, яже навёл еси на ны, яко беззаконовахом и прегрешихом во всих, и Заповедей Твоих не послушахом, ниже соблюдохом, ниже сотворихом, яко же заповедал еси нам да благо нам будет и предал еси нас в руки врагов беззаконных и мерзких отступников человеком лукавейшим и неправедным паче всея Земли.

 

И ныне несть нам отверсти уст стыд и поношение, быхом рабом Твоим и чтущим Тя. Не предаждь же нас, Господи, Имене Твоего ради, и не раззори Завета Твоего, и не остави от нас милости Твоея, яко Владыка, умалихомся паче всих язык и еси смиренни по всей Земле днесь и несть грех ради наших во время сия начальника, пророка и вождя. И ныне возследуем всем сердцем, и боимся Тебе, и ищем Лица Твоего! Не посрами нас, яко мы ся, но сотвори с нами по кротости Твоея и по множеству милости Твоея, и молитв ради Пречистыя Твоея Матери и всех Святых Твоих ИЗМИ НАС по чудесем Твоим и даждь славу Имене Твоему Гослоподи! И да посрамятся вси являющие рабом Твоим злая и да постыдятся от всякия силы и крепость их да сокрушится, и да уразумеют вси, яко Ты еси Господь наш Един велик и славен во всей вселенней! Аминь.

 

ПСАЛОМ ДАВИДА 50.

Помилуй мя, Боже, по велицей милости Твоей, и по множеству щедрот Твоих очисти беззаконие моё. Наипаче омый мя от беззакония моего, и от греха моего очисти мя; яко беззаконие мое аз знаю, и грех мой предо мною есть выну. Тебе Единому согреших и лукавое пред Тобою сотворих; яко да оправдишися во словесех Твоих, и победиши внегда судити Ти. Се бо, в беззакониих зачат есмь, и во гресех роди мя мати моя. Се бо, истину возлюбил еси; безвестная и тайная премудрости Твоея явил ми еси. Окропиши мя иссопом, и очищуся; омыеши мя, и паче снега убелюся. Слуху моему даси радость и веселие; возрадуются кости смиренныя. Отврати лице Твое от грех моих и вся беззакония мои очисти. Сердце чисто созижди во мне, Боже, и дух прав обнови во утробе моей.Не отвержи мене от лица Твоего и Духа Твоего Святаго не отыми от мене! Воздаждь ми радость спасения Твоего и Духом Владычним утверди мя. Научу беззаконныя путем Твоим, и нечестивии к Тебе обратятся. Избави мя от кровей, Боже, Боже спасения моего; возрадуется язык мой правде Твоей.Господи, устне мои отверзеши, и уста моя возвестят хвалу Твою. Яко аще бы восхотел еси жертвы, дал бых убо: всесожжения не благоволиши. Жертва Богу дух сокрушен; сердце сокрушенно и смиренно Бог не уничижит. Ублажи, Господи, благоволением Твоим Сиона, и да созиждутся стены Иерусалимския. Тогда благоволиши жертву правды, возношение и всесожегаемая; тогда возложат на олтарь Твой тельцы.

 

 

«Бодрствуйте и молитесь!»

 

 

LUCH 2016